RADALLE.com - Kauden Avauksen Aikataulu (Alastaro)

1.5.2019

Tapahtuma avoinna klo 10-20. 

Alla aikataulu tarkemmin. Järjestähä pidättää oikeuden muutoksiin aikataulussa.       

14:20 VAPAAN RATAAN TUTUSTUMINEN 

12:00  BABE ESITTELY

13:50  BABE ESITTELY 

16:00 PALKINTOJENJAKO

19:40 MOLEMMAT RADAT SULKEUTUVAT

22:00 JATKOBILEET HOTELLI SEURAHUONE, Loimaa
 

 

          Drifting

Kello      Tapahtuma
9:00        Kilpailutoimisto aukeaa
9:00        Kiertävä katsastus alkaa
10:15     Ohjaajakokous
10:30     Rata aukeaa
10:30     Harjoitukset

11:30     Osallistu Omalla Autolla Drifting
11:45     Ohjaajakokous
11:50     Osallistu Omalla Autolla Drifting
12:10     Osallistu Omalla Autolla Drifting
12:30     Osallistu Omalla Autolla Drifting
12:50     Osallistu Omalla Autolla Drifting
13:10     Osallistu Omalla Autolla Drifting
13:30     Osallistu Omalla Autolla Drifting
13:50     Lajittelut
14:50     Ohjaajakokous
14:50     Osallistu Omalla Autolla Drifting
15:10     Eliminaatio
16:30     Palkintojenjako
17:00     Osallistu Omalla Autolla Drifting
17:20     Osallistu Omalla Autolla Drifting
17:40     Osallistu Omalla Autolla Drifting
18:00     Osallistu Omalla Autolla Drifting
18:20     Osallistu Omalla Autolla Drifting
18:40     Osallistu Omalla Autolla Drifting
19:00     Osallistu Omalla Autolla Drifting
19:20     Osallistu Omalla Autolla Drifting
19:40     Rata sulkeutuu

 

 

 

                Timeattack                                                                          

Kello      Tapahtuma                                                                         
8:00        Kilpailutoimisto aukeaa Timeattack                                                                          
8:00        Kilpailukatsastus aukeaa Timeattack                                                                       
9:00        Ohjaajakokous Timeattack                                                                          

9:40        Vapaat harjoitukset TimeAttack Modified & Unlimited                                                                 
10:00     Radan huoltotauko 5min                                                                              
10:05     Vapaat harjoitukset TimeAttack Club                                                                      
10:15     Aika-ajot TimeAttack Club I                                                                         
10:35     Radan huoltotauko 5min                                                                              
10:40     Osallistu Omalla Autolla
11:00     Aika-ajot TimeAttack Modified I                                                                                
11:20     Aika-ajot TimeAttack Unlimited I                                                                              
11:40     Osallistu Omalla Autolla
12:00     Osallistu Omalla Autolla                                                                  
12:20     Radan huoltotauko 5min                                                                              
12:25     Aika-ajot TimeAttack Club II                                                                        
12:45     Radan huoltotauko 5min                                                                              
12:50     Aika-ajot TimeAttack Modified II                                                                              
13:10     Aika-ajot TimeAttack Unlimited II                                                                             
13:30     TIMEATTACK KULJETTAJIEN ESITTELY RADALLA                                                                  
13:50     Timeattack Superlap ohjaajakokous / lähtöjärjestys                                                                        
14:10     Osallistu Omalla Autolla      
14:30     Osallistu Omalla Autolla                                                            
14:50     Superlap Modified & Unlimited                                                                 
15:10     Radan huoltotauko 5min                                                                              
15:15     Superlap Club                                                                    
15:35     Radan huoltotauko 5min   
15:40     GT RACE 5 kierrosta                                                                                                                                                                                                                                                                           
16:00     Vapaa Rataaan Tutustuminen
16:20     Osallistu Omalla Autolla 
16:30     Palkintojenjako                                                                                                                                         
16:40     Osallistu Omalla Autolla                                                                                                                                        
17:00     Osallistu Omalla Autolla                                                                 
17:20     Osallistu Omalla Autolla                                                                 
17:40     Osallistu Omalla Autolla                                                                 
18:00     Osallistu Omalla Autolla                                                                 
18:20     Osallistu Omalla Autolla                                                                 
18:40     Osallistu Omalla Autolla                                                                 
19:00     Osallistu Omalla Autolla
19:20     Osallistu Omalla Autolla                                                                 
                                                                
19:40     Rata sulkeutuu             

                 

 

Tarkemmat tiedot hinnoista ja aikatauluista: TÄÄLTÄ